O NAS

ToMa BUS – specjaliści od przewozu międzynarodowego

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje przewozy osób z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Wiele osób zalicza się do grupy naszych stałych Klientów, dla których jesteśmy niezawodnym przewoźnikiem. Z naszych usług korzystają turyści, osoby wyjeżdżające do rodziny, ludzie pracujący czy młodzież i studenci uczący się u naszych zachodnich sąsiadów. Przekonaj się, dlaczego warto podróżować bez przesiadek, w systemie door-to-door. Zapraszamy!
bus polska niemcy

Wygoda oraz bezpieczeństwo podróżowania z ToMa BUS

Wszyscy cenią naszą firmę za wygodę podróżowania, dbałość o bezpieczeństwo, a także dostępność wyjazdów cztery razy w tygodniu. Pracujemy w systemie door-to-door (z adresu pod adres). Oznacza to, że zabieramy Pasażerów spod uzgodnionego wcześniej adresu, a punktem docelowym podróży również jest konkretny, umówiony adres. Bez przesiadek, bez konieczności zmian środka transportu, bez kłopotliwego dojazdu na miejsce z lotniska czy dworca – skorzystaj z formularza, by zarezerwować miejsce w jednym z naszych busów!

Doświadczeni kierowcy i niezawodne busy

W transporcie międzynarodowym priorytetem jest bezpieczeństwo. Aby je zapewnić naszym Pasażerom, 9-osobowe busy wchodzące skład floty ToMa BUS przed każdym wyjazdem są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że na trasie nie dojdzie do awarii, a Pasażerowie bezpiecznie i na czas dotrą pod wskazane adresy. O komfortowe warunki podróży, jak również punktualność dbają wykwalifikowani oraz doświadczeni kierowcy, a oprócz tego, korzystając z naszych usług transportowych, możesz liczyć na darmowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Podróżuj bezpiecznie, wygodnie i szybko, a wszystko to w atrakcyjnych cenach!

Planujesz wyjazd do Niemiec z województwa lubelskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, dolnośląskiego bądź świętokrzyskiego? Już dziś zarezerwuj przejazd z ToMa BUS. Skorzystaj z wygodnej opcji podróży door-to-door, by szybko i tanio dostać się do punktu docelowego. Zapraszamy!