Busy do Niemiec – Chorzów

Chorzów to jedno z wielu miast Polski, w którym możesz skorzystać z przygotowanej przez przewoźnika ToMa BUS oferty. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w zakresie organizacji przewozów na trasie Polska-Niemcy, dlatego obsługujemy cały szereg miejscowości po obu stronach zachodniej granicy. Co ważne, realizujemy wyjazdy w systemie door to door, co oznacza, że zapewniamy dowóz pasażerów pod konkretny adres. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się wyjątkowym komfortem podróży, nie obawiając się o samodzielny dojazd z dworca czy lotniska do miejsca docelowego. W związku z tak dużą wygodą nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza osobom, które cenią sobie spokojną podróż z dowozem pod same drzwi.

Ekspresowe przejazdy busem z Chorzowa do Niemiec

Tym, co wyróżnia ToMa BUS, jest przede wszystkim duża troska o bezpieczeństwo. Pojazdy floty mają aktualne przeglądy techniczne, są całkowicie sprawne, a sami kierowcy regularnie przechodzą niezbędne badania. Nie bez znaczenia jest również wieloletnie doświadczenie kierujących, które pozwala im na wybieranie optymalnych, a przy tym umożliwiających błyskawiczne przemieszczanie się, tras — bezpośrednio do celu. Oprócz cyklicznego rozkładu jazdy oferujemy też możliwość zorganizowania indywidualnego transportu dla grupy osób. Zachęcamy do skontaktowania się przedstawicielami ToMa BUS, którzy z przyjemnością zaproponują atrakcyjne warunki współpracy!

Nowoczesna flota gwarancją bezpiecznych przejazdów

Zależy Ci na szybkim przedostaniu się z Chorzowa do wybranego miasta w Niemczech? Postaw na podróż jednym z naszych 9-osobowych luksusowych busów z szeregiem udogodnień. Są one wyposażone w wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację czy też dodatkowe ogrzewanie. Ponadto dzięki regularnemu sprzątaniu pojazdy podczas każdego przejazdu lśnią czystością, co znacząco poprawia komfort całej podróży. Nie czekaj, zarezerwuj swój kurs już dziś!

Jazda busem do Niemiec z Chorzowa — tylko z ToMa BUS

Jeżeli cenisz sobie atrakcyjne warunki cenowe, pełne bezpieczeństwo, a ponadto kluczowa jest dla Ciebie również wygoda podróży, to nasza firma z pewnością stanie na wysokości zadania. Zajmujemy się organizacją przejazdów na trasie Polska-Niemcy, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych i komfortowych 9-osobowych busów. Sprawdź aktualny rozkład bądź też zarezerwuj indywidualną podróż dla większej grupy osób. Postaw na doświadczonego przewoźnika ToMa BUS. Zapraszamy do współpracy!

bus do przewozu osób Chorzów - Niemcy