Busy do Niemiec — Chełm

Wyjazd z Chełma do Niemiec to właściwie podróż przez całą Polskę. Aby dostać się do Monachium czy Berlina, trzeba pokonać drogę przez cały nasz kraj, ze wschodu na zachód. To wielogodzinna jazda, którą należy mądrze zaplanować. Nawet jeśli dysponujesz własnym samochodem z pełnym bakiem, warto zdecydować się na przejazd z ToMa BUS. Samodzielnie pokonując trasę pomiędzy Chełmem a granicą polsko-niemiecką, musisz co kilka godzin robić sobie przerwę. Rozprostować nogi, odprężyć się, zjeść, pozwolić odpocząć oczom, a nawet przespać się. W takiej sytuacji podróż może trwać nawet dwukrotnie dłużej niż w przypadku przejazdu busem z naszą firmą. Przekonaj się, że warto postawić na komfort i sprawność podróży.

Specjaliści od przewozu międzynarodowego

Dbamy o to, aby naszym Pasażerom zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podróży z Chełma do Niemiec. Dysponujemy flotą 9-osobowych busów, które przed każdym wyjazdem są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności. Nasi kierowcy to doświadczeni, wykwalifikowani profesjonaliści posiadający uprawnienia do międzynarodowego przewozu osób. Ponadto dbamy o przyjazną atmosferę na pokładzie, oferujemy korzystne ceny za bilety, a miejsce w busie zarezerwujesz online poprzez formularz bądź telefonicznie. Przekonaj się, że warto zaufać firmie, która wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów. Sprawdź terminy wyjazdów busów z Chełma do Niemiec!

Busy z Chełma do Niemiec w systemie door-to-door

Dlaczego warto wybrać podróż z Chełma do Niemiec z ToMa BUS, skoro szybciej można dolecieć samochodem, a jeszcze bezpieczniej pociągiem? Z jednego bardzo ważnego powodu, jakim jest wygoda. Trudno o coś bardziej utrudniającego podróż do obcego kraju niż konieczność przesiadania się w różnych miastach czy częściach miejscowości. Zamiast korzystania z taksówek w drodze z lotniska czy dworca do hotelu wybierz transport busem w systemie door-to-door. Oznacza to, że nasz kierowca odbierze Cię na przykład spod Twojego domu, a wysiądziesz pod wskazanym wcześniej adresem. W ten sposób bezpośrednio dostaniesz się do swojego hotelu bądź domu znajomych, bez konieczności płacenia za taksówkę i bez błądzenia po mieście. Przekonaj się, jak ważna jest wygoda, kiedy podróżuje się po Europie!

Sprawdź, w jakie dni wyjeżdżają nasze busy z Chełma do Niemiec! Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z formularza na stronie, by zarezerwować miejsce oraz wskazać adres początkowy i punkt docelowy. Zapraszamy!

bus do przewozu osób Chełm - Niemcy