Bus Polska-Niemcy — śląskie

Zapraszamy do skorzystania z oferty przewozów busami na trasie PolskaNiemy oraz NiemcyPolska z województwa śląskiego. W naszej ofercie Klienci znajdą flotę nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w liczne udogodnienia, takie jak komfortowe fotele czy klimatyzacja. Intencją firmy ToMa BUS jest to, aby każdy, kto nawiąże z nami współpracę, mógł szybko i bezpiecznie dojechać do celu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na świadczenie przewozów w systemie door to door — z adresu pod adres. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Nowoczesne busy Niemcy-Polska — śląskie

Komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów stanowią dla nas priorytet. Każdy z pojazdów przechodzi regularne, szczegółowe badania techniczne, co pozwala na szybką likwidację jakichkolwiek usterek. Co więcej — każdy rejs pilotowany jest przed dwóch kierowców doskonale znających specyfikę niemieckich dróg. Zawsze wypoczęci i kulturalni — dbają o zaspokojenie wszystkich potrzeb podróżujących busami Klientów na trasie PolskaNiemcy.

Busy Polska-Niemcy — Śląsk

Doskonale wiemy, jak uciążliwe bywają przesiadki na trasie — konieczność zabrania wielu bagaży, czasem też wózka dziecięcego, a później szybki bieg, aby zdążyć na kolejny kurs. W ToMa BUS oferujemy przejazdy bezprzesiadkowe. Pakujesz torby do naszego luku bagażowego w Polsce lub Niemczech i wyciągasz je dopiero po dotarciu pod wskazany adres. To oszczędność czasu, nerwów i wygoda, która w dzisiejszych czasach powinna być normą. Busy PolskaNiemcy z oferty naszej firmy pozwolą Ci na komfortowe odbycie nawet wielogodzinnej podróży.

Prosta i szybka rezerwacja za pomocą telefonu lub maila

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z naszych usług, wprowadziliśmy możliwość rezerwacji za pomocą SMS-a lub maila. Możesz również zadzwonić lub wypełnić dostępny na stronie formularz. W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań — nasz zespół udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji. Na trasie PolskaNiemcy kursujemy we wtorki i piątki, a w druga stronę — w środy i soboty. Na czas podróży oferujemy bezpłatne ubezpieczenie NNW.

Szukasz zaufanego przewoźnika z nowoczesnymi busami? Wybierz ToMa BUS!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich Klientów ze Śląska. Busami przewozimy nie tylko pasażerów, ale też paczki, więc jeśli chciałbyś nadać przesyłkę z Polski do Niemiec skontaktuj się z nami. Mamy atrakcyjny cennik i duże doświadczenie, dlatego możesz nam zaufać. Zadzwoń, aby zarezerwować dogodny dla Ciebie termin podróży.

bus do przewozu osób Śląsk - Niemcy