Busy do Niemiec — Bełchatów

Zamierzasz zatrudnić się tymczasowo w Niemczech? A może wybierasz się na krótką delegację lub w odwiedziny do przyjaciół? Niezależnie od celu podróży rozpoczynającej się w Bełchatowie, warto zdecydować się na bezpieczny, a przy tym komfortowy środek transportu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami firmy ToMa BUS — specjalistów od przewozu międzynarodowego.

Busy Niemcy-Polska w systemie door-to-door

Z Polski do Niemiec można dostać się na kilka sposobów, które różnią się od siebie szybkością transportu, ceną, a także poziomem bezpieczeństwa czy wygody. Osoby chcące dostać się np. z Bełchatowa do Monachium w jak najkrótszym czasie, decydują się na podróż lotniczą. Rozwiązanie to jednak ma poważne wady. Po pierwsze, najpierw trzeba dostać się na lotnisko w Łodzi, Krakowie albo Wrocławiu, a po lądowaniu w Niemczech konieczne jest skorzystanie z taksówki, by trafić do punktu docelowego. Dodatkowo bilety lotnicze bywają kosztownym zakupem, a na pokład można zabrać niewielką ilość bagażu. Wybierz niskie ceny, możliwość jazdy bez przesiadek, spod adresu pod adres i spakuj wszystkie niezbędne rzeczy z ToMa BUS!

Podróż busem z Bełchatowa do Niemiec

Spośród wszystkich środków transportu niewątpliwie podróż koleją jest najbezpieczniejsza. Pomimo zdarzających się stłuczek pociągów z pojazdami drogowymi, pasażerowie nigdy nie są pokrzywdzeni. Transport kolejowy jednak również ma swoje ograniczenia. To na przykład niebezpośrednie połączenia wymagające przesiadek oraz niewielka ilość miejsca na ewentualne torby czy walizki. W tym przypadku także konieczne jest skorzystanie z dodatkowego środka transportu, który pozwoli Ci dostać się z dworca pod adres docelowy. Podróżując z ToMa BUS, możesz wsiąść na pokład pod swoim domem, a następnie wysiąść przed hotelem, w którym dokonałeś rezerwacji. Żadnych przesiadek, żadnego dojazdu na dworzec lub lotnisko — pełen komfort systemu door-to-door. Już dziś skorzystaj z formularza, by zająć miejsce w jednym z naszych busów z Bełchatowa do Niemiec!

Dlaczego warto podróżować busem z Bełchatowa do Niemiec?

Nasi kierowcy to wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści, posiadający wszelkie uprawnienia do międzynarodowego przewozu osób. Flota ToMa BUS składa się z 9-osobowych pojazdów zapewniających maksymalny komfort podczas wielogodzinnej podróży. Przed każdym wyjazdem przeprowadzamy szczegółową kontrolę techniczną busa, by mieć stuprocentową pewność, że Pasażerowie będą bezpieczni. Skorzystaj z formularza lub telefonicznie zarezerwuj miejsce w busie na trasie Niemcy-Polska. Zapraszamy Klientów z Bełchatowa, a także innych miejscowości!

bus do przewozu osób lubelskie - niemcy